Okná a dvere

Síce iba 8% obvodového plášťa budovy pripadá v priemere na okná a dvere, ale tieto spôsobujú skoro 40 % straty tepelnej energie.

O to dôležitejší je výber správneho systému pre Vaše individuálne požiadavky. aluplast-farby-400aluplast ponúka početné množstvo plastových okenných systémov, ktoré sú navzájom kompatibilné a ktoré zodpovedajú nárokom rôznych regiónov a trhov.

Ponúkame Vám všetky varianty plastových profilov Aluplast, Salamander a Ekosun, aj hliníkových profilov Aluprof a Aliplast.

Cenovú ponuku Vám radi vypracujeme po obhliadke a vlastnom zamerani. Cena v ponuke je konečná, vrátane všetkého potrebného materiálu aj dopravy. 

Plastové okná

ALUPLAST IDEAL 4000
ALUPLAST IDEAL 4000 NEW
ALUPLAST IDEAL 8000
SALAMANDER Streamline 76
SALAMANDER BluEvolution 82
SALAMANDER BluEvolution 92
EkoSun 70
EkoSun 6
EkoSun 7

Plastové vchodové dvere

Dostupné v systémoch:
  • HORIZONT PS® penta 
  • Aluplast: Ideal 4000, Ideal 5000, Ideal 8000
  • Salamander: Streamline 76, BluEvolution 92
  • Eko Sun 70
Ponúkané verzie:
  • systém s hliníkovým prahom a tepelnou príložkou
  • bezprahový systém s padacím tesnením
  • systém s doplnkovou kefkou, ktorá zaisťuje dotesnenie v dolnej časti krídla

Všetky verzie majú v štandarde trojbodovú závoru (zatváranú kľúčom). Voliteľne je možné inštalovať doplnkové kolíky proti vysadeniu.

Farebnosť v závislosti od zvoleného profilu. Vzorkovník Vám donesieme pri zameraní.

K výrobe vchodových dverí sú použité plastové profily renomovaných dodávateľov. Vďaka tomu zákazník získava najlepšie tepelné parametre a energetickú úspornosť dverí spolu so vštkými prednosťami preskleného vstupu.

Vstupné plastové dvere sú vyrábané na báze najobľúbenejších dverových systémov. Sú medzi nimi ako cenovo atraktívne základné modely, tak energeticky úsporné modely triedy Premium. Materiály, z ktorých sa vyrábajú plastové dvere, sa spracovávajú pomocou najnovjších výrobných technológií a komponenty pochádzajú od renomovaných výrobcov.

Siete proti hmyzu -pevné

Okenné sieťky sú najlepšou ochranou vášho obydlia proti dotieravému hmyzu. Konštrukcia siete proti hmyzu je vyrobená z hliníka. Prieniku hmyzu do obydlia zabraňuje sieť – poveternostným podmienkam odolné pogumované sklovlákno. Tieto okenné sieťky sú určené pre montáž na všetky typy plastových okien a eurookien. Pri montáži nedochádza k priamemu zásahu do konštrukcie okna a nie je potrebné vŕtanie. Sieť sa pripevní pomocou háčikov o tesnenie okna. V ponuke je 7 typov háčikov vhodných pre všetky hrúbky okenných rámov, ktoré sú farebne prispôsobené k odtieňom sieťového profilu. Vďaka širokej farebnej škále, ktorú ponúkame, dokážete tieto siete doladiť ku každému oknu.

V ponuke sú aj rolovacie okenné sieťky a dverové sieťky otváracie aj plisé.


Pevná okenná sieťka: Minimálny rozmer je 120 x 120 mm, maximálny 1600 x 1600mm
Plisé okenná sieťka: Minimálny rozmer je 1200 x 1600 mm, maximálny 1300 x 1800mm
Otváracia dverová sieťka: Maximálny rozmer je 1200 x 2400mm
Plisé dverová sieťka: Maximálny rozmer je jednodverové 1800, dvojdverové 2600 x 2500mm

Farby rámov: