Okná a dvere

Síce iba 8% obvodového plášťa budovy pripadá v priemere na okná a dvere, ale tieto spôsobujú skoro 40 % straty tepelnej energie.

O to dôležitejší je výber správneho systému pre Vaše individuálne požiadavky. aluplast-farby-400aluplast ponúka početné množstvo plastových okenných systémov, ktoré sú navzájom kompatibilné a ktoré zodpovedajú nárokom rôznych regiónov a trhov.

Ponúkame Vám všetky varianty plastových profilov Aluplast, Salamander a Ekosun, aj hliníkových profilov Aluprof, Blyweert a Aliplast.

Cenovú ponuku Vám radi vypracujeme po obhliadke a vlastnom zamerani. Cena v ponuke je konečná, vrátane všetkého potrebného materiálu aj dopravy. 

Siete proti hmyzu


Okenné sieťky sú najlepšou ochranou vášho obydlia proti dotieravému hmyzu. Konštrukcia siete proti hmyzu je vyrobená z hliníka. Prieniku hmyzu do obydlia zabraňuje sieť – poveternostným podmienkam odolné pogumované sklovlákno. Tieto okenné sieťky sú určené pre montáž na všetky typy plastových okien a eurookien. Pri montáži nedochádza k priamemu zásahu do konštrukcie okna a nie je potrebné vŕtanie. Sieť sa pripevní pomocou háčikov o tesnenie okna. V ponuke je 7 typov háčikov vhodných pre všetky hrúbky okenných rámov, ktoré sú farebne prispôsobené k odtieňom sieťového profilu. Vďaka širokej farebnej škále, ktorú ponúkame, dokážete tieto siete doladiť ku každému oknu.

V ponuke sú aj rolovacie okenné sieťky a dverové sieťky otváracie aj rolovacie.


Pevná okenná sieťka: Minimálny rozmer je 120 x 120 mm, maximálny 1600 x 1600mm
Rolovacia okenná sieťka: Minimálny rozmer je 300 x --- mm, maximálny 1300 x 1800mm
Otváracia aj rolovacia dverová sieťka: Maximálny rozmer je 1200 x 2400mm.

Farby rámov: