RIVES - taliansky luxus a elegancia pre každého

RIVES je farba, vášeň, neustály výskum a inovácie. Viac ako štyridsať rokov ponúka riešenia s našimi profesionálne certifikovanými výrobkami.

RIVES je kreativita a špičkový štýl v oblasti dekoratívnych
povrchových úprav. Vytvárame prestížne farby, ktoré sú navrhnuté tak, aby ponúkali jedinečný dizajn a fascinujúce efekty.
RIVES je tradíciou, dedičom kultúry know-how a má neustále vôľu inovovať.

Rives Colors & Decorations s.r.l. je oficiálny výrobca produktov a nájdete ich na stránke www.rives.it

Luxusný dekoratívny systém, určený do interiéru. Pomocou vhodne zvolených nástrojov a techník umožní dosiahnuť trojrozmerné efekty. Použitím systémov Materix sa domov premení na moderný a štýlový.
Štyri formy prevedenia: Materix Metamorfica, Materix Rigata, Materix Garage a Materix Spacantte.

Špeciálny systém dekoratívnych štukových omietok. Použitím vhodne zvolenej techniky docielime efekt mramoru, ktorý je často prítomný v starovekých benátskych palácoch.
Dekoratívny systém Venezia ponúkame ako: Venezia T, Venezia V, Venezia M a Venezia G.

Dekoratívny metalický náter

založený na vodnej báze. Vybrané zrná jemného piesku, zabalené v zmesi farieb, vytvárajú dojem fascinujúcej púšti Kalahari. Napriek jednoduchej aplikácii je výsledný efekt ohromujúci.
V ponuke: Kalahari Medium, Kalahari Small a Kalahari Micron.

Dekoratívny systém premení každý interiér na prestížny a elegantný. Vďaka použitiu špeciálnych prídavných náterov je možné docieliť rôzne meniace sa farebné efekty.
Systém Nubilia má dve prevedenia: Nubilia M Dual Color a Nubilia M Lux Color.

Ozdobná perleťová povrchová úprava na báze vody vhodná do interiérov. Je schopná reprodukovať vzhľad hodvábu v jeho rôznych tvaroch a odtieňoch.
Dekoratívny systém má štyri variácie: SeduxionEffetto Seta Damaskata,  SeduxionEffetto Seta Velata,  Seduxion Effetto Seta MileRighe,  SeduxionEffetto Seta Intrecciata.
Dekoratívna interiérová farba. Špeciálny dúhový tmel reprodukuje vzhľad zamatu v rôznych odtieňoch a dáva priestorom jedinečnú atmosféru. Spojením akrylátovej živice a perleťe získame na stenách dúhové odrazy v závislosti od intenzity svetla.
Môže byť aplikovaný na rôzne podklady: omietka,  sadrokartón, či drevo.
Dekoratívna farba sa vyznačuje zaujímavou hrou svetla a farieb. Malé lesklé glitre dodávajú povrchom príjemný lesk. Matný trblietavý povrch a široká škála farieb umožňujú užívateľovi vytvárať rôzne farebné kombinácie podľa vkusu a potrieb zákazníka.

MAREA je dvojfarebná farba s dúhovým efektom.
Odtiene modrej, svetlomodrej a azúrovej zmiešané so smaragdovou zelenou; odtiene červenej, fialovej, oranžovej, ktoré reprodukujú návrhy dané pestrými odtieňmi jedinečných a nádherných pláží Salenta.

gal07
gal02
Stampa
Stampa
Stampa
gal06
gal07
gal08