Materix efekt: Roccia Metamorfica

Prírodný dekoratívny štuk,  vhodný do interiéru, založený na vybraných kamenivách a vysokokvalitných vápenatých tmeloch. Výrobok má štruktúru pasty, je homogénny a ľahko sa nanáša.  Je k dispozícii v bielej farbe MATERIX 7.0 BIANCO W. Rôzne odtiene sa získavajú zmiešaním MATERIX 7.0 BIANCO W  s nadávkovaným množstvom farbiva COLOR KIT. Vďaka jednoduchému použitiu je možné vytvoriť povrchy s trojrozmerným efektom.

Materix efekt: Roccia Rigata

Prírodný interiérový štuk, založený na vybraných kamenivách a vysokokvalitných vápenatých tmeloch. Výrobok je homogénny, má štruktúru pasty a ľahko sa nanáša.

Materix efekt: Garage

Špeciálny prírodný štuk, ktorý je zložený z vybraných kamenív a vysokokvalitných vápenných tmelov. Je vhodný do interiéru, má štruktúru pasty a ľahko sa nanáša. Vhodne vybranou technikou a pomocou MATERIX 3.5 BIANCO W  docielime vzhľad garáže,  ktorá reprodukuje kovový povrch s nitmi a zvarmi.

Materix efekt: Spaccante

Špeciálna dekoratívna omietka, založená na vybraných kamenivách a polyméroch najvyššej kvality. Je vhodná do interiéru, má štruktúru pasty a ľahko sa nanáša. Pomocou vhodnej technológie reprodukuje efekt štiepenia.  Je k dispozícii v bielej farbe MATERIX 1.0 BIANCO W.