Nubilia M Dual color

Dekoratívna interiérová farba, ktorá vytvára chromatické efekty. V závislosti od požadovaného efektu vieme docieliť farbu zlata alebo striebra. Špeciálne perleťové strieborné a zlaté farby sa získajú zmiešaním Nubilia M Dual Color s uvedeným množstvom prísady AS100 alebo AG200. Nubilia M Dual Color sa dodáva v šiestich rôznych odtieňoch vločiek: hnedá P10, sivá R20, žltá A30, modrá L40, zelená M50 a oranžová E60.

Nubilia M Lux color

Farba Nubilia M Lux Color je k dispozícii ako jedna báza. Dekoratívne vločky obsiahnuté vo farbe sú  schopné reprodukovať niekoľko rôznych chromatických efektov. Pre získanie všetkých druhov farieb, je potrebné použiť kombináciu nasledujúcich produktov: penetračný náter PRELUDIO s  farbou COLOR KIT. K dispozícii sú metalické odtiene BLUE IRIDE 426, GREEN IRIDE 427, GOLD IRIDE 428, RED IRIDE 429, VIOLA IRIDE 434 a ORANGE IRIDE 438. 

Zaujala Vás niektorá z našich služieb?

Radi sa s Vami porozprávame o Vašom projekte…

Ak vás naše služby alebo referencie zaujali a máte záujem o spoluprácu, alebo sa chcete iba porozprávať o možnostiach, predstavách, či o vašom projekte, ozvite sa nám. Vymeníme si názory, nájdeme najvhodnejšie riešenie a dohodneme všetko potrebné.

0915 800 801