Venezia G

Špeciálny prírodný dekoratívny tmel vhodný do interiérov. Jeho zloženie tvoria vybrané kamenivá a hasené vápno najvyššej kvality. Produkt má štruktúru pasty a ľahko sa nanáša. Vhodne zvolenou technikou dokážeme docieliť mramorový efekt.

Venezia V

Špeciálne dekoratívne štuky do interiérov, ktoré umožňujú získať jedinečnú dekoratívnu úpravu svojho druhu. Ide o homogénny produkt, má štruktúru pasty a ľahko sa nanáša. Dokážeme vytvárať krásne mramorové efekty, ktoré premieňajú interiér na skvostný a jedinečný.

Venezia M

Špeciálny prírodný dekoratívny štuk. Skladá sa z vybraných kamenív a z haseného vápna najvyššej kvality. Produkt je homogénny a ma štruktúru pasty. Vybranou technikou dokažeme na stenách interiéru vyčariť efekt prírodného mramoru.

Venezia T

Prírodný dekoratívny štuk s travertínovým efektom, určený do interiérov a exteriérov.  Jedná sa o homogénny produkt s konzistenciou pasty, ktorý sa ľahko nanáša. Pomocou príslušnej techniky dokážeme vytvárať efekt prírodného travertínu.

Zaujala Vás niektorá z našich služieb?

Radi sa s Vami porozprávame o Vašom projekte…

Ak vás naše služby alebo referencie zaujali a máte záujem o spoluprácu, alebo sa chcete iba porozprávať o možnostiach, predstavách, či o vašom projekte, ozvite sa nám. Vymeníme si názory, nájdeme najvhodnejšie riešenie a dohodneme všetko potrebné.

0915 800 801